У Полтавському професійному ліцеї з 17 по 21 лютого проходив тиждень української мови та літератури. Його мета – сприяння утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання в молодих українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її інтелектуального і творчого потенціалу тощо.
     17 лютого на загальноліцейній лінійці викладач Дуброва Н. О. оголосила про відкриття тижня, ознайомила з основними заходами та закликала учнів і викладачів брати в них активну участь. Також наголосила, що 21 лютого – Міжнародний день рідної мови, якому й присвячено проведення предметного тижня. Цього ж дня було представлено «Вернісаж творчих робіт учнів».
     18 лютого вихованці прослухали лінгвістичну лекцію Дубрової Н. О. «Суржик – тимчасова проблема чи вічна біда?» та взяли участь в інтелектуально-пізнавальній грі «Мова єднає нас», яку провела викладач Подопригора Г. С.
   19 лютого можна назвати  конкурсним днем. Учні змагалися у створенні мультимедійних презентацій «Українська мова на сучасному етапі». Також під керівництвом викладачів  Дубрової Н. О., Лісової О. О. та Матяш Т. М. ліцеїсти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот».
     20 лютого цікаво пройшли квест  «Літературний вояж» та презентація документального фільму  про Лесю Українку «На крилах кохання», створеного учнями  групи №35 Лось О. та Стародубцевою А. під керівництвом викладача Дубрової Н. О.
     21 лютого усі бажаючі учні та працівники ліцею були залучені до написання диктантів національної єдності, рекомендованих ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
     Викладач Подопригора Г. С. завершила предметний тиждень усним журналом «Мова – інтелектуальний портрет народу», а викладач Дуброва Н. О. спільно з вихованцями підбила підсумки святкування.
     Тиждень української мови та літератури проходив в атмосфері творчості та співпраці. Проведені заходи залишили яскраві враження в учнів, показали високу результативність роботи педагогів, запалили на творчому небосхилі ліцею нові таланти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *