Зарубіжна література

Читання хороших книг - це розмова з найкращими людьми минувшини, причому така розмова, під час якої вони повідомляють нам тільки кращі свої думки.    Р. Декарт

РАДИМО ПЕРЕДПЛАТИТИ

Всеукраїнський науково-методичний журнал. Основні рубрики: «Редакційна вітальня» (ексклюзивні інтерв’ю із науковцями та вчителями), «10-й клас на відмінно!» «Фахові проблеми» , «Атестація вчителя – шлях до майстерності», «Учитель-учителеві», «Позакласне читання», «Педагогічна хроніка», «Методика і досвід» та багато інших. Журнал щороку проводить конкурси для вчителів та учнів. З вересня 2017 року журнал «ЗЛ» організовує та проводить навчальні вебінари для вчителів.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

На порталі «ВСЕОСВІТА» спільнота активних освітян ділиться досвідом, підвищує кваліфікацію, створює тести, проводить вебінари, допомагає готуватися до ЗНО.

РАДИМО ОЗНАЙОМИТИСЯ. ЦЕЙ САЙТ ЗРОБЛЕНИЙ З ЛЮБОВ’Ю ДО ЛІТЕРАТУРИ ТА З ПОВАГОЮ ДО КОЛЕГ

Важливі події, новини, конкурси, навчальні матеріали, віртуальні екскурсії, презентації та багато іншого на сайті «Тисяча журавлів». Працює також ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА до підручника «Зарубіжна література. 11 клас» авторського колективу під керівництвом Ольги Ніколенко.

НОБЕЛІВСЬКА ПРЕМІЯ З ЛІТЕРАТУРИ